Vinçli Ev Taşıma

Vinçli ev taşıma, nakliyat sektörünün teknolojinin katkılarıyla daha kolay ve daha hızlı taşınma şeklidir. Geçmişten bu yana daima insan gücüne dayalı olarak sürdürülen nakliye sektörü teknolojinin etkisi ile gelişim göstererek bir adım daha önce geçmiştir.

Pektaş Nakliyat firmamız bünyesinde bulunan kendi öz malı ile hizmet sağlar. Yıllardır sektörde bulunan firmamız ev taşımanın ve hatta daha kapsamlı olan eşya taşımanın en iyi ne şekilde yürütmektedir. Eşyaların minimum hasar ile taşınma ihtimalini göz önünde bulundurarak adımlar atmıştır.

Personel kadrosunun daima dinamik ve güncel bilgiler ile çalışmasını sağlayarak, müşteri memnuniyet oranını maksimum düzeyde tutmayı başarmıştır.

Vinçli eşya taşıma hizmetleri ile eşyalarınız daha sağlıklı ve daha az hasar alma olasılığı ile taşınmaktadır. Geri kalan oran için ise önlem niteliğinde olan nakliyat sözleşmesi ile nakliyat sigortası ile çalışmalarını sürdürür.

Nakliyat sigortası ve nakliyat sözleşmesi bir nakliye hizmeti için oldukça önemli bir unsurdur. Bu sebeple anlaşma yapacağınız nakliyat şirketinin kurumsal bir taşıma şirketi olmasına özen göstererek dikkat etmelisiniz. Bu noktada önemi oldukça büyüktür.

İstanbul Vinçli Ev Taşıma

İstanbul Anadolu yakası merkez ofisli olan Pektaş Nakliyat firmamız, Kartal asansörlü evden eve nakliyat hizmeti ile adım atarak tüm İstanbul semtlerinde asansörlü ev ve eşya taşıma hizmetleri vermektedir.

İstanbul asansörlü eşya taşıma hizmetlerini Anadolu yakası ve Avrupa yakası olarak iki ayrı şubeden yürütmekteyiz. İstanbul gibi metropol ve kalabalık şehirde zamandan kazanmak adına iki ayrı bölgede de hizmet sağlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hemen fiyat teklifi al

İşletmemizden fiyat teklifi almak için 444 13 73 numaralı telefondan tarafımıza ulaşabilir veya müşteri temsilcimiz tarafından aranmak istiyorsanız aşağıda yer alan formu doldurabilirsiniz.