Çeyiz Taşıma

Çeyiz taşıma alanında gönül rahatlığı ile destek alacağınız Pektaş Nakliyat şehirler arası çeyiz eşya taşıma ve şehir içi çeyiz taşımacılığı hizmetleri vermekteyiz.

Şehir İçi Çeyiz Eşyası Taşıma

Pektaş Nakliyat firmamız çok uzun yıllardan beri verdiği hizmetlerden kazandığı deneyim ile elde etmiş olduğu müşteri potansiyelini inovatif çözümler üretmektedir. Gelişen ve değişen teknolojiyi yakından takip eden firmamız nakliyat alanında tüm hizmetleri sağlamaktadır. Bunlardan bir tanesi olan çeyiz taşımacılığı hizmetleridir.

Çeyiz eşyası taşımacılığı alnında şehir içi hizmet veren firmamız İstanbul merkez ofisli olmasından kaynaklı olarak öncelikli olarak İstanbul Anadolu yakası çeyiz eşyası taşıma ve İstanbul Avrupa yakası çeyiz eşyası taşıma hizmetlerini sunmaktadır. İstanbul’da bulunan nakliyat ofislerinden İstanbul evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı ve beraberinde gelen tüm nakliyat taleplerini kendine ait olan araç ve ekipmanlarla gerçekleştirmektedir.

İstanbul içi çeyiz eşyası taşıma hizmetleri ile birlikte İzmir’de bulunan nakliyat ofisimizden İzmir çeyiz eşyası taşıma hizmetlerini de sürdürmektedir.

Şehirlerarası Çeyiz Taşımacılığı

İstanbul Anadolu, Avrupa yakası çeyiz eşyası taşıma ve İzmir çeyiz eşyası taşıma taleplerinizi tüm Türkiye’de şehirler arasında nakletmekteyiz. Tüm eşyalarınız hassasiyetle araç içerisine yerleştirilerek kendi firmamız personelleri ve araçları ile taşınır. Taşınma süresince geçerli olan nakliyat sigortası ile çeyiz eşyalarınızın garantili bir şekilde taşınmasını taahhüt ediyoruz.

İstanbul İzmir parsiyel eşya taşıma talepleri günlük olarak sürdürülen firmamızda diğer şehirler için haftalık olarak sevkıyatlar organize edilmektedir. Tüm Türkiye’de parça eşya taşıma hizmetleri veren Pektaş Nakliyat firmamız sizlere ekonomik fiyatlar ile destek sağlar.,

Ayrıca İstanbul içi kiralık asansör hizmetimiz ile günlük ve saatlik olarak kiralamak isteyeceğiniz vinç hizmetimiz mevcuttur. Detaylı bilgi için aramanız yeterli olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen fiyat teklifi al

İşletmemizden fiyat teklifi almak için 444 13 73 numaralı telefondan tarafımıza ulaşabilir veya müşteri temsilcimiz tarafından aranmak istiyorsanız aşağıda yer alan formu doldurabilirsiniz.