Hakkımızda merak ettikleriniz...

Pektaş Evden Eve Nakliyat, 1985 yılının ortalarında nakliye sektöründeki ihtiyaçları karşılamak ve taleplere karşılık vermek amacıyla kurulmuştur.

Pektaş Evden Eve Nakliyat, nakliye sektörü daha henüz yaygınlaşmamış olmasına rağmen ileri görüşlülüğü ve misyonu doğrultusunda çalışmaya başlamıştır.

Kuruluşun ilk yıllarında şehir içi nakliye hizmeti vermiş olan Pektaş Evden Eve Nakliyat, daha sonraki zamanlarda müşterilerinin şehirlerarası nakliye ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla tüm Türkiye ye hizmet vermeye başlamıştır.

Daha sonraki yıllarda uluslararası taşımacılık hizmetiyle iç ve dış pazarda söz sahibi olmayı başaran Pektaş Nakliyat firması kazandığı deneyim ve profesyonel hizmet kalitesi ile nakliye sektöründeki lider kuruluşlar arasına girmeyi başarmıştır.

1990 lı yılların ortasında artık evden eve nakliyat, evden eve, parça eşya nakliyesi alanında gösterdiği üstün nakliye hizmeti ile sayısız müşteri memnuniyetine sahip olmuştur.

Geniş araç filosunu geliştiren şirketimiz şu anda dünyanın her ülkesine nakliyat hizmeti vermektedir.

Klasik taşımacılık anlayışı ile hizmet vermeyen şirketimiz çağa ayak uydurarak insanoğlunun yaşam standartlarının yükselmesine paralel olarak hizmet kalitesini sürekli yüksek tutmaktadır.

Bizlere isteklerinizi, görüşlerinizi, şikâyetlerinizi ve önerilerinizi iletişim sayfamızdan iletebilirsiniz.