Parça Eşya Taşıma

Parça eşya taşıma hizmetlerini İstanbul şehir içi başta olmak üzere şehirler arası parça eşya taşımacılığı hizmetleri olarak sürdürmekteyiz.

İstanbul İçi Parça Eşya Taşımacılığı

İstanbul içi parça eşya taşımacılığı hizmetlerini Pektaş Nakliyat firmamız İstanbul’da Anadolu ve Avrupa yakalarında bulunan İstanbul nakliyat ofislerinden destek ekipler ile sağlar. İstanbul içinde dilediğiniz semtler arası parça taşıma hizmetleri sağlamaktayız. Sağladığımız hizmet yakın mesafe dahi olsa sigortalı ve garantili olarak hizmet sağlanmaktadır.

Şehirler Arası Parsiyel Eşya Taşıma

Parsiyel eşya taşıma; parça eşya taşımacılığı olarak da bilinir. Şehirler arası taşıma hizmetleri; bir veya birden fazla eşyanın aynı şehir veya yakın iller üzerinde dağıtılmak üzere tek bir araç ile nakledilmesine denir.

Pektaş Nakliyat firmamız, yoğun olarak İstanbul ve Ege bölgesi İzmir nakliyat için parsiyel taşıma talepleri alırken aynı zamanda tüm Türkiye’ye parsiyel eşya taşıma hizmetleri sağlar. İstanbul İzmir parsiyel eşya taşıma hizmetleri başta olmak üzere tüm taşıma taleplerini tek bir araç içerisinde toplayarak garantili bir taşıma yöntemi kullanan firmamızdan gönül rahatlığı ile hizmet alabilirsiniz.

Komple Taşıma Hizmetleri ile Parsiyel Eşya Taşıma Hizmetleri Farkı;

Komple eşya taşıma hizmetleri ile parça eşya taşıma hizmetleri aslında hizmet kalitesi olarak aynı standarttadır. Aynı personel kadrosu eşyaların monte de montesini gerçekleştirir. Aynı personel kadrosu eşyaların ambalajını ve taşınmasını gerçekleştirir. Aynı koşullarda taşınır ve aynı sözleşme ile eşyalar nakledilir. Tüm taşınan eşyalar sigortalanır ve hasarsız taşımaya dair garanti verilir.

Ayıran tek bir konu vardır. Özel taşımada eşyaların yoğunluğuna bağlı olarak değişse de taşıma gününün hemen ertesi günü olarak teslimat süresi belirlenir. Fakat parsiyel eşya taşıma sisteminde bu nakliye firmasının uygunluğuna bağlı olarak belirlenir. Bu bazen kısa da sürebilir biraz zaman aldığı da olabilir. Taşıma talepleriniz için firmamızı arayarak sizlere uygun olan fiyat teklifleri alabilirsiniz.

Ayrıca firmamız İstanbul içi ve Kocaeli’de saatlik ve günlük İstanbul kiralık vinç sistemi hizmetleri sağlar.

Yorumlar
  • İstanbul ‘dan Antalya ‘ya oturma grubumuzu 2 gün içinde teslim ettiler. Çok memnun kaldık. Teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen fiyat teklifi al

İşletmemizden fiyat teklifi almak için 444 13 73 numaralı telefondan tarafımıza ulaşabilir veya müşteri temsilcimiz tarafından aranmak istiyorsanız aşağıda yer alan formu doldurabilirsiniz.