Eşya Depolama Hizmeti:

Pektaş Nakliyat, sektör içinde eşya taşımacılığının ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına hizmet skalasını her geçen gün genişletmeye devam etmektedir. Bu hususta evden eve nakliyat hizmeti dışında eşyalarınızın belirli bir süre depolanarak saklanmasını da sağlayarak artı değer oluşturmaktadır. Eşya depolama hizmeti kısaca, nakliyesi tamamlanmamış eşyalarınızın geçici bir süre depolarımızda tutulmasından, fuar hizmetlerinde olduğu gibi zaman zaman ihtiyaç duyacağınız eşyalarınızın kira giderlerini düşürmek ve profesyonel olarak depolanmasını sağlamak amacıyla verilir.

Sadece eşya depolama hizmetimizden yararlanabileceğiniz gibi, evden eve nakliye hizmeti dahilinde taşıma işleminin yapılacağı evin hazır olmaması durumunda geçici bir süre bekletilmesi için de yararlanabilirsiniz.

İstanbul eşya depolama

Pektaş Nakliyat depolarının büyük bir bölümü İstanbul lokasyonlu olduğundan, İstanbul eşya depolama talepleriniz çok daha hızlı karşılanabilmektedir. Ancak bunun yanında İzmir şubemiz de sizlere ihtiyaç duyduğunuz takdirde hizmet verebilmek için her geçen gün büyümeye devam etmektedir.

İstanbul eşya depolama hizmetimizden hemen yararlanabilmek için firmamıza bildirim yapmanız yeterlidir. Eşyalarınızın envanter bilgisi için ücretsiz olarak görevlendireceğimiz uzman eksperimiz adresinize randevu verdiğiniz saatte gelerek çalışmasını yaparak, fiyatlandırma işleminiz için merkezimize iletecektir. Yine aynı gün içinde fiyat bilgisi tarafınıza iletilerek kararınız beklenecektir. İstanbul eşya depolama hizmetimizi tercih ettiğiniz takdirde eşyalarınız, çağdaş paketleme yöntemlerimizle paketlenerek, nakliyesine en uygun aracımızla depomuza taşıma işlemi gerçekleştirilecektir. Depomuza gelen eşyalarınız burada profesyonel olarak stoklanarak, barkod sistemimiz sayesinde bir veri bankasına kaydedilecektir. Bu sayede istediğiniz herhangi bir zamanda ihtiyaç duyduğunuz eşyanın koli numarasını bildirmeniz yeterli olacaktır.

Avantajları

Eşya depolama hizmetleri,depo ya da daire kiralarına göre çok daha uygun fiyatlara verildiğinden ekonomik olarak çok caziptir. Ayrıca profesyonel bir depolama hizmeti sayesinde eşyalarınıza kolaylıkla ulaşabilir, istediğiniz zaman eşyanıza ulaşabilir ya da yeni bir eşyanızı dahil edebilirsiniz. Barkodlama sistemimiz sayesinde hangi kolide hangi eşyanızın olduğunu rahatlıkla görebilirsiniz. Ayrıca eşya depolama hizmeti sayesinde eşyalarınızın daha güvenli bir ortamda olmasını sağlamış olursunuz. Hırsızlık, yangın, sel baskını gibi konulara karşı güvenliği artırılmış ortamlarımızda içinizin rahat etmesi için her şey düşünülmüştür. Isı, nem, rutubet gibi olumsuz etki yapabilecek dış etkenlerden eşyalarınızın etkilenmemesi için depolarımızın tamamı uygun ortam değerlerine göre hizmet verir.

Bütün bu çağdaş ve ekonomik depolama hizmetlerinin yanında eşyalarınızı çok uygun fiyatlarla sigorta altına almanız da mümkün olmaktadır.

Pektaş Nakliyat’ın Yeni Nesil Nakliyat standartları ile donatılmış bu hizmeti hakkında daha fazla bilgi almak için hemen bizimle irtibata geçiniz.