Sultanbeyli Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Sultanbeyli asansörlü evden eve nakliyat taleplerinizde sizlere Pektaş Nakliyat güvencesi ile hizmet sunmaktayız.

 Sultanbeyli, İstanbul Anadolu yakası semtlerinden olan ve çok fazla konutun yer aldığı ve yoğun taşınma sirkülasyonlarının yaşandığı bir ilçedir. Sultanbeyli içinde, Sultanbeyli’den İstanbul içine veya Sultanbeyli’den şehirler arasında eşya taşıma talepleri oldukça fazla sayıdadır.

Sultanbeyli Asansörlü Evden Eve Nakliyat
Sultanbeyli Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Pektaş Nakliyat, İstanbul merkez ofisli olup bünyesinde bulunan tüm araçlar kapalı kasalı, eşya taşımaya uygun niteliklerde olan araçlardır. Eşya taşıma için tercih edilecek araçlar kapalı kasalı olmalıdır. Bunun sebebi ise A noktasından B noktasına taşınma sürecinde oluşabilecek doğal afetlere veya hava durumlarına karşı alınan önlem niteliği taşır.

Nakliye araçları ile birlikte son zamanlarda teknolojinin gelişmesi ile nakliye alanında dış cephe asansör sistemleri gelişmesi olmuştur. Böylelikle eşyaların taşınması daha sağlıklı ve daha hızlı gerçekleşmektedir.

Sonra ki aşama ise eşya ambalajıdır. Eşya ambalajı, mobilyanın özelliklerine göre değişiklik gösteren bir unsurdur. Bu sebeple eşyalarınızın taşınmadan önce muhakkak ekspertiz edilmesi gereklidir. Nakliye şirketimiz bu hizmeti ücretsiz sağlayarak sizlere uygun bir nakliyat planı oluşturacaktır. Bakınız; Doğru Fiyat İçin Profesyonel Ekspertiz

Asansörlü Evden Eve Nakliye Neden Tercih Edilmelidir ?

Eski binalar daha çok katları yüksek olmayan ve genellikle bina merdivenleri dar olan binalardır. Yeni yapıtlar ise daha çok yüksek katlı ve koridorları büyük olup yürüme mesafesi olan binalardan oluşmaktadır. Her iki durumda da eşyaların insan gücü ile taşınması sakınca oluşturarak hasar oluşturabilir.

Bu ve bunun gibi sebeplerde eşyanın alacağı hasar olasılığını en aza indirmek ve sağlıklı bir taşıma gerçekleştirmek adına dış cephe asansör sistemleri ile eşyaların taşınmasını sağlamaktayız. Evinizin bulunduğu kat 2 den yüksek ise tercih etmeniz daha doğru olacaktır.

Sultanbeyli asansörlü evden eve nakliyat ihtiyaçlarınızda gönül rahatlı ile iletişim kurarak fiyat bilgisi alacağınız firmamız net bir şekilde en iyi hizmeti sağlar. Firmamızdan eşyalarınızın sağlıklı bir şekilde taşınması ve kurumsal bir taşıma hizmeti almak için iletişim formunu doldurarak sizi bizim aramamızı veya doğrudan iletişim numaralarımızdan birine ulaşım sağlayarak bilgi alabilirsiniz.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hemen fiyat teklifi al

İşletmemizden fiyat teklifi almak için 444 13 73 numaralı telefondan tarafımıza ulaşabilir veya müşteri temsilcimiz tarafından aranmak istiyorsanız aşağıda yer alan formu doldurabilirsiniz.