Vinçli Eşya Taşıma

Eşya taşımanın en sağlıklı yöntemi vinçli eşya taşıma dır. Son zamanlarda teknolojinin büyük bir kazanımı olan bu taşıma yöntemi günümüz eşya taşımalarını oldukça sağlıklı ve kolay kılıyor.

Nakliyat şirketlerince tamamı ile insan gücüne dayalı olan taşıma işlemleri zorlu ve riskli olmuştur daima. Bu süreçleri tamamı ile garanti etmek ve eşyanın hasarsız taşınmasını sağlamak net bir şekilde asla garanti edilmemiştir. Fakat günümüz taşıma sisteminde bunu net bir şekilde söylemek yalnızca vinçli eşya taşıma sistemi ile sağlanmaktadır.

Yeni binalar, rezidanslar çok fazla yüksek katlı ve geneli dar koridorlu olan yapıdadır. Ve hemen hemen İstanbul’da çoğu bina rezervasyona uğramış ve yüksek katlı binalar olarak inşa edilmiştir. Yüksek katlı binalara taşınmak ise yalnızca vinçler ile kolaylıkla taşınabilinir.

Yalnızca ev eşyası taşımak için değil, ofis eşyası taşıma içinde tercih edilen ve kolaylıkla taşınan vinçle eşya taşıma aynı zamanda piyano taşıma, parça eşya taşıma, çeyiz eşyası taşıma ve inşaat malzemeleri taşıma gibi bir çok taşıma taleplerinde faydalı bir yöntemdir.

İstanbul Vinçli Eşya Taşımacılığı

Vinçle taşınan tüm eşyalarınız daha sağlıklı bir şekilde taşınır. Pektaş Nakliyat taşınmasını istediğiniz eşyalarınızı en iyi taşıma yöntemleri ile taşımaktadır. Personel kadrosu eşya taşıma, monte de monte alanında uzman olan personel, paketleme alanında uzman olan personellerden oluşuyor. Tüm personellerimiz işinin ehli olan personellerden oluşmaktadır.

İstanbul merkez ofisli olan Pektaş Nakliyat firmamız Anadolu yakasında bulunan nakliye ofisinde öncelikli olarak asansörlü nakliyat hizmetine başlamış ve sonrasında Avrupa yakasında da asansörlü nakliye hizmeti vermeye başlamıştır. İstanbul içi asansörlü nakliyat hizmetlerini kendi öz malları ile sağlayan nakliye şirketimiz müşteri memnuniyetini esas alır.

Taşımak istediğiniz tüm eşyalarınızı sağlıklı ve güvenle taşımak isterseniz gönül rahatlığı ile arayarak size uygun fiyat teklifini alabilirsiniz.

Yorumlar
  • Asansörlü Vinçle Eşyamızı kırılmadan taşıdılar. Tüm Pektaş Nakliyat çalışanlarına teşekkür ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hemen fiyat teklifi al

İşletmemizden fiyat teklifi almak için 444 13 73 numaralı telefondan tarafımıza ulaşabilir veya müşteri temsilcimiz tarafından aranmak istiyorsanız aşağıda yer alan formu doldurabilirsiniz.