Sancaktepe Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Sancaktepe asansörlü evden eve nakliyat taleplerinizde İstanbul Anadolu yakasında bulunan nakliye ofislerimizden dilediğiniz saatlerde ulaşım sağlayabilirsiniz. 7/24 hizmet sunan Pektaş Nakliyat şirketimiz daimi olarak evden eve nakliye ve ofis taşıma alanında fark yaratmayı başarmıştır. Gelişen ve değişen teknolojiyi yakından takip eden nakliye şirketimiz evden eve nakliyatın tamamı ile insan gücüne dayalı olan tümünün yükünü hafifleterek modüler asansör sistemlerini eşya taşımaya uyarlamıştır.

İstanbul’da Asansörlü Eşya Taşıma

Sancaktepe asansörlü evden eve nakliyat
Sancaktepe asansörlü evden eve nakliyat

İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakasında bulunan nakliye ofislerimizden en yakın olan nakliyat ofislerinden sizlere ücretsiz ekspertiz hizmetleri sağlamaktayız. Ekspertiz hizmeti; uzmanlar tarafından taşınacak olan eşyanın bulunduğu bina kontrolünün yapılması ve uygun bir şekilde taşımanın organize edilmesi gerçekleşir.

İstanbul Anadolu yakasında asansörlü evden eve nakliyat hizmetleri ile taşınmanın kolay yolunu sizlere ekonomik fiyatlar ile sunmaktayız.

Sancaktepe asansörlü evden eve nakliyat hizmetleri veren Pektaş Nakliyat şirketimiz evden eve nakliyat ve ofis taşıma hizmetlerinde fark yaratmıştır. Yıllardır sektörde bulunmanın sağlamış olduğu deneyimi günümüz şartlarına uyarlayarak bir sonra ki müşteri içinde ayrı bir deneyime sahip olmuştur.

Her alanda uzman olan donanım sahibi nakliye personelimizden monte de monte alanında ve nakliyat için önemli olan unsurlardan biri olan ambalaj nakliye firmamız personelince hassasiyetle yürütülür. Ambalaj malzemeleri olan kullandığımız malzemeler, yüksek korunaklı olan ambalaj malzemeleridir. Bu ambalaj malzemeleri eşyalarınız için korunaklı bir yapıya sahip olmasından kaynaklı olarak eşyaların taşıma süresince hasar almamasını sağlayarak korur.

Nakliyat Sigortası İle Asansörlü Nakliye

İstanbul içi evden eve nakliyat ve şehirler arası evden eve nakliyat hizmetlerinde tercih edilmesi günbegün artış gösteren asansörlü eşya taşıma; müşteri tercihlerinin büyük bir kitlesini oluşturur. Şehirler arası taşınma hizmet detayı ve taşınmadan önce ki süreçleri kontrol maksatlı yardımcı olabilecek yazımıza göz atmak isterseniz ; Şehirler Arasında Taşınmadan Önce tıklayınız.

Nakliyat sigortası neyi kapsar ? Ne durumlarda geçerli olur ? Eşyaların hasar alması durumunda öde nasıl gerçekleşir? vs.. sorular ve soruların cevapları için; Nakliyat Sigortası

Genel Şartları incelemelisiniz.

Sancaktepe asansörlü evden eve nakliyat, ofis taşıma ve eşya depolama fiyat ve detaylı bilgi için; İLETİŞİM

Yorumlar
  • Gelen bütün arkadaşlar işlerini özenli bir şekilde yapıp gittiler hepsinin eline ,koluna ,emeğine sağlık teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hemen fiyat teklifi al

İşletmemizden fiyat teklifi almak için 444 13 73 numaralı telefondan tarafımıza ulaşabilir veya müşteri temsilcimiz tarafından aranmak istiyorsanız aşağıda yer alan formu doldurabilirsiniz.