Maltepe Asansörlü Evden Eve Nakliyat

İstanbul yoğun olarak nakliye hareketlerinin görüldüğü bir şehirdir. Hem şehir içi hemde şehirler arası nakliye faaliyetlerini sürdüren Pektaş Nakliyat firmamız, İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakasında asansörlü evden eve nakliyat hizmetleri sürdürmektedir. İstanbul Anadolu yakasın’da yoğun olarak nakliye faaliyetlerinin görüldüğü bir diğer ilçemiz de Maltepe’dir. Maltepe asansörlü evden eve nakliyat hizmetleri ihtiyaçlarınızda lider olan nakliye şirketimizden hemen ekonomik fiyat teklifi alarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Neden Asansörlü Evden Eve Nakliye

Maltepe asansörlü nakliyat
Maltepe asansörlü nakliyat

Geçmişte yalnızca insan gücüne dayalı olan evden eve nakliye sektörü teknolojik gelişmelerin de etkisi ile modüler asansör sistemleri kurularak insan gücüne dayalı olan nakliye insanın etkisi daha da aza indirgenmiş ve asansör sistemi ile eşyaların taşınırken hasar alma olasılığı minimize edilmiştir.

İnsan gücüne dayalı olan nakliye sektörü dış cephe asansör sistemi ile insana olan gereksimini tamamı ile ortadan kaldırmasa dahi aza indirerek güvence altına almayı başarmıştır. Yıllardır nakliye sektöründe olan Pektaş Nakliyat şirketimiz teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek kendini daima geliştirmeyi başarmıştır.

Modüler asansör sistemi ile taşınan eşyalarınız daha sağlıklı ve daha hızlı taşınarak hasar alma olasılığı en aza indirilerek taşınmaktadır.

Asansörlü Nakliyatı Tercih Etme Sebepleri

  • Bina merdivenleri dar ve taşımaya elverişli değil ise
  • Bina asansörü eşya taşımaya uygun değil ise
  • Binada asansör kullanılmıyor veya kullanımına müsaade edilmiyor ise
  • Eşyalar hacimli ise
  • Mobilyalar lake ise
  • Taşınacak olan eşyaların bulunduğu kat yüksek ise
  • Eşyalarınızın daha sağlıklı taşınmasını istiyorsanız
  • Daha hızlı bir taşınma süreci tercih ederseniz

durumlarında asansörlü evden eve taşımacılık hizmetlerini tercih etmeniz daha sağlıklı ve doğru olacaktır.

Pektaş Nakliyat şirketimiz Maltepe asansörlü evden eve nakliyat süreçlerinde sigorta kapsamında evinizi güvenle taşımaktadır. Taşınma ihtiyaçlarınızda nakliye şirketimizi arayarak en kısa sürede ücretsiz ekspertiz hizmeti talebinde bulunarak evinizin taşınması için bir nakliye planı oluşturmalısınız. Nakliyat programı yapan ekiplerimiz tamamı ile profesyonel olup, İstanbul içi şartları göz önünde bulundurarak sizlere şeffaf ve net bir program oluşturarak ekonomik fiyat teklifleri sunacaktır.

Maltepe’de bulunan evinizin İstanbul içinde veya şehirler arasında taşınma durumunda, yalnızca şehir içi nakliyat değil şehirler arası evden eve nakliyat hizmetlerimiz de bulunmaktadır. Bakınız; Şehirler Arası Nakliyat

Yorumlar
  • Çok memnun kaldık Pektaş Nakliyat firmasından eşyalarımız da çizik dökük yok. Çalışanların hepsi işlerinin ehli. Hayırlı çalışmalar dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hemen fiyat teklifi al

İşletmemizden fiyat teklifi almak için 444 13 73 numaralı telefondan tarafımıza ulaşabilir veya müşteri temsilcimiz tarafından aranmak istiyorsanız aşağıda yer alan formu doldurabilirsiniz.