Evden eve nakliyat sanatı

Göç etmekten taşınmaya…

Yıllardır insanoğlunun doğal bir ihtiyacı olan taşınma ya da daha eskilere gidersek göç etme, taşınacak mal ya da emtialar için bir hizmeti ihtiyaç haline getirmiştir. Bu ihtiyacın karşılanması ile ilgili yöntemler yaşanan zamana, mekana ve ihtiyacın türüne göre değişiklik arz etmiştir. Günümüzdeki karşılığı evden eve nakliyat hizmeti olan işlemler bütünü, geçen zamana paralel olarak değişim ve gelişim göstermiştir.

evden eve

eve nakliyatBir zamanlar kervanlar, atlar, ya da bu yardımcıların çektikleri arabalar ile yapılan işlem, bazen haftalar, bazen aylar alabiliyorken, bugün sahip olduğumuz imkanlar sayesinde aynı gün içinde ülkemiz içinde en uzak noktalara ulaştırılabilmektedir.Evet adı nakliyat olsa da, basit bir taşımacılık hizmeti olmaktan çok öteye geçen, profesyonel hizmetlerin bir araya gelerek sistemli bir şekilde yapılmasıyla oluşan hizmet türü haline gelmiştir.

Artık ürün ya da eşyaların taşınması bir noktadan başka bir noktaya ulaştırılması ile ölçülemez, bunların ne şekilde taşındığı, hangi yöntemler kullanılarak nakledildiği, nakliye hizmetinin planlama aşamasından sonuç aşamasına kadar hangi işlemlere tabi tutulduğu önemli hale gelmiştir.

Eskiden kendi imkanlarımızı kullanarak yapmaya çalıştığımız bu işlemler, günümüzde profesyonel hizmet olarak satın aldığımız bir noktaya ulaşmıştır. Sonuç böyle olunca evden eve nakliyat hizmeti alırken artık beklentilerimiz de artmaya başlamış, eşyalarımızın güvenli, hızlı ve ekonomik olarak taşınması için taleplerimizin oluşumuna sebep olmuştur.

Evden eve nakliyat ihtiyaçlarımızda firma seçimi yaparken daha bilinçli adımlar atmanın önemi de bu gelişmelere paralel olarak artmaya başlamıştır. Hizmet satın almanın doğasında var olan empati duygusunu sonuna kadar görmek istediğimiz bir gerçektir. Çünkü herhangi bir hizmeti en iyi sunan, bu hizmeti alırken hissettiklerini en iyi bilendir. İşin içine burada, insan faktörü ve duygular otomatik olarak girmek zorundadır. Çünkü, duygudaşlık anlayışını geliştirememiş bir hizmet geliştirici hiçbir zaman müşteri beklenti ve memnuniyetini okuyamaz, sıradan talepleri yerine getirmenin hizmet üretmek olduğunu sanar.

Oysa evden eve nakliyat sanattır…

sigortalı nakliyatBir hikayenin kapanıp, başka bir hikayenin başladığı anda, bir kapının son kez kapanmasını da, başka bir kapının ilk kez açılışını da birlikte yaşıyoruz. Biz duygularınızın o karmaşasını, bazen buruk, bazen mutlu ama yoğun o duyguları en yakından gözlemliyoruz. Biz taşıdığımızın sadece eşya değil, onlar üzerinde birikmiş hikayeler olduğunu biliyoruz. Yükümüzün ağırlığı ile belki de o yüzden gurur duyuyoruz.

Böylesi duygular içinde hizmet aldığınız günün hassasiyetini en iyi biz biliyoruz. O yüzden belki tatlı, belki stresli yorgunluğunuzu almak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya gayret ediyoruz.  Biz evden eve nakliyat hizmetinin o yüzden bir sanat olduğuna inanıyoruz.

Evden eve nakliyat sanatını en iyi şekilde icra etmek için her an kendimizi geliştirmeye özen gösteriyoruz. Hizmet ekibimizi alanında uzman, ihtiyaçları en iyi şekilde karşılayan bireylerden seçiyoruz. Profesyonel nakliye ekibimize, düzenli olarak iletişim eğitimleri sağlayarak, sizlere daha yakın olabilmek için uğraşıyoruz.  Bir evin taşınmasında ihtiyaç olabilecek uzmanlıklara sahip,elektrik ustası, mobilya ustası ve diğer tesisatlarının için uzmanlarımızı teknik yeterlilik standardının ötesinde kişisel gelişim konusunda da en iyi olması için çalışmalar yürütüyoruz. iyi bir sanatın, iyi bir sanatçı ile mümkün olabileceğine inanıyor ve evden eve nakliyat sanatını en başarılı bir şekilde icra etmeye çalışıyoruz.

Çünkü biz, henüz nakliye işleminiz başlamadan önce profesyonel bir eksperimizi ücretsiz olarak görevlendirip ihtiyaçlarını en doğru şekilde belirlemekle işe başlıyoruz. Doğru bir planlama ile sorunsuz bir nakliyat hizmetinin ilk adımlarını atmış oluyoruz.

Eşyalarınızı uygun ambalaj ürünleri ile bilimsel olarak paketlemekle başlayan hizmetimizde, ihtiyacınıza ve eşyalarınıza en uygun araç seçimi sayesinde sürprizlerden uzak duruyoruz. Taşıma personelimiz her zaman olduğu gibi pratik, hızlı, dikkatli ve tecrübeli…

Biz kim miyiz? 

Pektaş Evden Eve Nakliyat

Biz Pektaş Nakliyat olarak, yaklaşık 30 yıldır evden eve nakliyat hizmetleri üreten büyük bir aileyiz. En profesyonel nakliye hizmetlerini en ekonomik şartlar altında üretmenin ayrıcalığını yaşattığımız binlerce memnun müşteri listemizle sektörün en iyi olma misyonumuzu sürdürmeye devam ediyoruz.

Biz evden eve nakliyat firmaları arasındaki farkımızı çok iyi biliyor ve bunu sizlere de göstermek için yoğun bir çalışma yürütüyoruz. Biz müşteri beklentileri ve taleplerini %100 yerine getirmekle yetinmiyor, onların yerine kendimizi koyarak artı değerler üretmekten büyük bir mutluluk duyuyoruz.

Biz evden eve nakliyat sanatını en ince detaylarına kadar icra etmek isteyen ve bu anlamda taşımacılık kriterlerini yeniden belirleyen bir vizyon sürüdürüyoruz.

Biz nakliye ücretlerinde tekrar sorma ihtiyacı hissedeceğiniz fırsatlar sunmaktan büyük bir onur duyuyoruz. Çünkü evden eve nakliyat fiyatları konusunda hizmet kalitemizden asla ödün vermeden tamamen teknolojik alt yapımız ve geniş iş hacmimiz sayesinde maliyetleri düşürmeyi başarabiliyoruz. Sunduğumuz ücretsiz ekspertiz hizmetimiz sayesinde kafanızı karıştıracak tüm noktaları ortadan kaldırıyor, sonradan yaşanan anlaşmazlıkların oluşmasına imkan vermiyoruz.

Yukarıdaki videodaki gibi piyano çalan ekip arkadaşlarımız olmasa da, biz evden eve nakliyat sanatını sorunsuz, stressiz, güvenli ve ekonomik bir nakliye deyimi yaşatarak sunuyoruz. Güler yüzlü ve uzman ekiplerimiz profesyonel nakliyat sanatımızı her zaman sergilemekten onur duyarlar.

pektasnakliyat.com

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hemen fiyat teklifi al

İşletmemizden fiyat teklifi almak için 444 13 73 numaralı telefondan tarafımıza ulaşabilir veya müşteri temsilcimiz tarafından aranmak istiyorsanız aşağıda yer alan formu doldurabilirsiniz.