Asansörlü Nakliye

Eşya taşımanın teknolojik ve hızlı yöntemi olan asansörlü nakliye ile eşyalarınızı daha güvenilir bir şekilde taşımaktayız. Uzun yıllardır bulunduğumuz nakliyat sektörünün en öncelikli gerekliği; müşteri memnuniyetidir. Müşteri memnuniyeti ile yalnızca tek bir müşteri ile kazandığınız müşteri sayesinde eşi, dostu ve tanıdıklarının tümünü kazanmış olarak böylelikle büyük bir kitleye erişmiş olmaktayız.

Pektaş Nakliyat firmamız ise bu kurala uyum sağlayarak müşteri memnuniyetini daima ön planda tutmuştur. Kendisine ait personel kadrosu, araç ve ekipmanlar ile birlikte müşteri kazanmayı daima öncelik edinmiştir.

Asansörlü Eşya Taşıma Şirketleri

asansörlü nakliyat
asansörlü nakliyat

Asansörlü nakliyat şirketleri arasında seçim yapmanın önceliği olan yalnızca güvenilir bir nakliyat şirketi ile anlaşma sağlamaktır. Bu seçimde etkili olan bir çok unsur yer alır elbette .. Genellikle müşterilerin ön planda tuttuğu unsur fiyat olur. Elbette taşınma süreçlerinde bir çok masraflarımız olur fakat bu masrafları daha fazla yapmamak için öncelikli unsur güvenilir ve kurumsal bir yapıya sahip olan bir nakliye şirketi ile anlaşma sağlamaktır.

İstanbul nakliye şirketleri oldukça fazla sayıdadır. İstanbul Anadolu ve Avrupa yakalarında hizmet veren çok sayıda ki İstanbul asansörlü evden eve nakliyat firmaları arasında yer alıp uzun yıllardır hizmet veren Pektaş Nakliyat uzman hizmet veren nakliye firmalarındandır. Nakliyat şirketimiz personel kadrosu güvenilir ve güler yüzlü personel kadrosu ile evinizde bulunan tüm eşyaların doğru şekilde de montaj işlemlerini gerçekleştirir. Sonrasında tüm eşyalarınız uygun ve korunaklı olan ambalaj malzemeleri ile ambalajlanır. Sonrasında vinç ile evinizde bulunan eşyalar araç içerisine kolaylıkla aktarılıp araç içerisine yerleştirilmesi sağlanır.

Yeni adresinizde tüm eşyalarınız yeniden monte edilerek kullanmanız üzere sizlere hasarsız bir şekilde teslimatı gerçekleşir. Asansörlü nakliye şehir içi ve şehirler arasında olmak üzere tüm bölgede sigortalı olarak yürütülür. Detaylı bilgi ile size geri dönüş yapmamızı isterseniz; Nakliye Fiyat Teklif Formu Oluştur

Yorumlar
  • İşlerini severek yapan insanlar, Ķüçükyalı ,’dan Kozyatağı ‘na taşındık. Her iki tarafa da Modüler asansör kurdular. Öğlen 2 de Mobilya montajları dahil işlerini bitirdiler. Çok memnun kaldık. Teşekkürler Pektaş Nakliyat.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen fiyat teklifi al

İşletmemizden fiyat teklifi almak için 444 13 73 numaralı telefondan tarafımıza ulaşabilir veya müşteri temsilcimiz tarafından aranmak istiyorsanız aşağıda yer alan formu doldurabilirsiniz.