Asansörlü Nakliye Firmaları

Asansörlü nakliye firmaları ihtiyaçlarınız da bulunduğunuz şehirde ve size en yakın olan ilçede bulunan nakliyat firması ile anlaşmaktır. Nakliye firmaları taşınmasını istediğiniz eşyaların taşınacak duruma getirmek, taşımak ve yeni adreste yerleştirmek için çalışır. Fakat sizlere ek olarak modüler asansör sistemi ile hizmet sağlamaz.

asansörlü taşıma
asansörlü taşıma

Daha önce de belirttiğimiz gibi asansörlü nakliyat hizmeti alacağınız nakliyat hizmetine ek olarak fiyatı olan ve extra fiyatı talep edilen bir hizmettir. Evden eve nakliye hizmetleri alacağınız firma seçimine dikkat etmelisiniz, bu alacağınız hizmeti ve hizmet kalitesini belirleyecek olan baş unsur olduğunu belirtmiştik. Buna bağlı olarak çok sayıda olan nakliye şirketleri seçimlerinizi aslında daha önce bir firma ile çalışıp memnun kalan eş dostunuz var ise şanslısınızdır bu sizin için çok daha kolay olacaktır.

Fakat böyle bir durum yoksa sizlerin tek tek arayarak fiyat teklifi aldığınız firmaları kapsamlı bir şekilde araştırmanız gereklidir. Bütün firmalardan nakliye fiyat teklifini yazılı olarak sözleşme niteliği taşıyan bir belge ile almanız şarttır. Bu alacağınız hizmeti ve sonrasında yaşayacağınız olası problemleri öngörerek çözüm üretebilme olasılığını oluşturur. Böylelikle daha kolay ve rahat bir taşıma süreci yaşamış olursunuz. Nakliyat sözleşmesi hem müşteri için hem de nakliye şirketi için önem araz eder. Her iki tarafın haklarını koruması maksatlı olan bir belgedir.

İstanbul’da Asansörlü Taşıma Şirketleri

İstanbul asansörlü ev taşıma
İstanbul asansörlü ev taşıma

İstanbul’da artık hemen hemen he ilçede çok yüksek katlı binalar olduğunu sizlerde fark etmişsinizdir. Bu sureci kolay bir şekilde sürdürmek için insan gücü yetersiz kalabiliyor. Yetersiz kalmasından ziyade ihtimaller üzerine yapılmış bir anlaşmadır. Bunu daha net ve doğru bir şekilde ortaya koymak ise insan gücü değil modüler asansör sistemi ile sağlanabileceğini belirtmek isteriz.

İstanbul Anadolu yakası asansörlü nakliye firmaları arasında yer alıp uzun yıllardır hizmet sağlayan Pektaş Nakliyat ile güvenle taşının. Evinizde bulunan tüm eşyaları taşımaya hazır hale getirip sonrasında asansörlü ev taşıma hizmeti sağlamaktayız. Böylelikle eşyalarınız güvenle taşınmış olacaktır. Detaylı bilgi ve fiyat teklifi için; Nakliyat Fiyat Teklif Formu Oluşturabilirsiniz

Yorumlar
  • Kartal ‘dan Ümraniye ‘ye Evden Eve nakliyemizi sorunsuz bir şekilde nakleden Pektaş Taşımacılığa teşekkür ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen fiyat teklifi al

İşletmemizden fiyat teklifi almak için 444 13 73 numaralı telefondan tarafımıza ulaşabilir veya müşteri temsilcimiz tarafından aranmak istiyorsanız aşağıda yer alan formu doldurabilirsiniz.