Asansörlü Eşya Taşıma

Asansörlü eşya taşıma hizmetleri ihtiyaçlarınızda sizlere en iyi hizmeti sunabilmek adına teknolojik gelişmeleri yakından takip etmekteyiz. Gelişen teknolojiyi nakliye alanında geliştirerek iyileştirmek adına dış cephe asansör sistemi ile eşya taşımaktayız. Eşya taşıma süreçlerini kolaylaştırmanın en basit ve kolay yolu; modüler asansör sistemidir.

Asansörlü Eşya Taşıma Şirketleri

İstanbul asansörlü evden eve nakliyat şirketleri hizmet verdikleri bölgelere ayrılırlar. İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında da hizmet sağlayan nakliye şirketleri sizlere en yakın olan şubelerinden hizmet sağlarlar. Pektaş Nakliyat firmamız, İstanbul’da asansörlü ev taşıma hizmetlerinde önde gelen bir firmadır. Tüm eşyaları uygun şekilde ambalajlar ve hasar almadan taşınmalarını sağlar.

Ambalaj malzemeleri olarak korunaklı olan malzemeler kullanmayı tercih eder. Bunun sebebi ise taşıma esnasında eşyaların hasar almasını en aza orana indirmektir. Eşyaların hasar almadan taşınması için önemli olan bir diğer unsur ise; eşyaların ambalajlanma yöntemleridir. Eşyaların doğru bir şekilde ambalajlanması için işlerinde uzman olan personeller tarafında gerçekleşmesi şarttır. Personel kadrosunun eşya montaj ve de montajını iyi bir şekilde gerçekleştirmesi şarttır. Bunun dışında alınabilecek bir diğer önlem ise; nakliyat sigortası yapmaktır. Nakliyat sigortası ile ev eşyalarınızı garanti altına almaktayız.

Detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için iletişim numaralarımızdan ulaşım sağlayabilir, fiyat teklif formu doldurabilirsiniz.

Yorumlar
  • Pektaş Nakliye şirketine ve Personellerine buradan teşekkürlerimi iletiyorum. Çok disiplinli ve titiz bir şekilde işlerini yapıyorlar. Çok memnun kaldık. Teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen fiyat teklifi al

İşletmemizden fiyat teklifi almak için 444 13 73 numaralı telefondan tarafımıza ulaşabilir veya müşteri temsilcimiz tarafından aranmak istiyorsanız aşağıda yer alan formu doldurabilirsiniz.