Kadıköy Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Kadıköy asansörlü evden eve nakliyat hizmetlerini kendi bünyesinde bulunan nakliyat personeli ile yüksek korunaklı ambalaj malzemeleri ile sunmaktayız. Pektaş Nakliyat şirketimiz uzman personel kadrosu ile sağlamış olduğu hizmeti müşteri odaklı sunarak memnuniyeti esas almaktadır. Uzun yılların kazanmış olduğu deneyimi göz önünde bulunduran şirketimiz İstanbul’da en iyi nakliye şirketleri arasında yer almayı başarmıştır.

İstanbul’da Evden Eve Nakliye Şirketleri

Kadıköy asansörlü evden eve nakliyat
Kadıköy asansörlü evden eve nakliyat

İstanbul’da nakliye şirketleri gün geçtikçe artış göstermektedir buna bağlı olarak sağlıksız nakliye fiyat politikaları izlenerek tam anlamı ile bir kaos haline gelmiş olan İstanbul nakliyat piyasasında nakliye şirketlerinin almış olduğu zarar büyüktür. Gün geçtikçe artan nakliye şirketlerine baktığımız zaman aslında nakliye şirketi görünümlü olan merdiven altı tek kamyon sahibi kişilerdir. Bu kişiler evden eve nakliye için gerekli olan belge sahipleri olmamakla birlikte evden eve nakliye süreçlerini doğru yönetemeyen kişilerdir. Bu konuda dikkatli olmanızı tavsiye ederiz aksi taktirde taşımak istediğiniz eşyalarınız kullanılamayacak duruma gelecektir.

İstanbul merkez ofisli olan Pektaş Nakliyat şirketimiz, evden eve nakliye alanında her alanla yeterli donanıma sahiptir. Eşya taşımak için çalışan personel kadrolu olmakla birlikte yeterli donanım sahibi ve bilgili kişilerdir. Kullanmakta olduğumuz ambalaj malzemeleri ise yüksek oranda korunaklıdır.

Eşya taşımak için personel kadrosu ve ambalaj malzemeleri büyük önem taşır, biz Pektaş Nakliyat şirketi olarak eşyalarını taşınmaya değer gören müşterilerimizin eşyalarının sağlıklı bir şekilde taşınabilmesi için teknolojinin büyük katkısı olan modüler asansör sistemini nakliyat alanına uyarlayarak müşterilerimize sağlıklı ve memnuniyet oranı yüksek olan taşımalar ile hizmet vermeye başladık.

Yıllardır eşyalarını taşıdığımız ve daimi nakliyecileri olarak bilindiğimiz müşteri potansiyelimizi arttırmayı ve onlara daimi olarak en iyi hizmeti sunmayı hedef edinerek çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Kadıköy asansörlü evden eve nakliyat hizmetleri ihtiyaçlarınızda eşyalarınızı kendi eşyalarını taşır gibi hassasiyet ile taşıyan ekipler ile çalışma sürdürmekteyiz. İstanbul’da Kartal’da bulunan Kartal nakliyat ofisimizden sizlere öncelikle ücretsiz ekspertiz hizmeti sağlayarak uygun fiyatlar ile sigortalı hizmetler sağlamaktayız.

Kadıköy asansörlü evden eve nakliyat hizmetlerinin yanı sıra ofis taşıma ve eşya depolama alanında da aktif olarak faaliyet göstermekteyiz. Detaylı bilgi ve fiyat için; İLETİŞİM

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hemen fiyat teklifi al

İşletmemizden fiyat teklifi almak için 444 13 73 numaralı telefondan tarafımıza ulaşabilir veya müşteri temsilcimiz tarafından aranmak istiyorsanız aşağıda yer alan formu doldurabilirsiniz.